• GPS Simrad NSS12 evo3S
• Ekolod
• Bogpropeller SIDE-POWER
• Trimplan LECTROTAB med auto funktion
• Stereo FUSION MS-NRX300
• Stora ljudpaketet
• Färskvattensystem
• Kylbox (kompressor)
• Diskho
• Eltoalett med handfat
• Dusch badbrygga
• Brabus line
• Däcksbelysning LED
• Solbädd akter
• Solbädd fördäck
• Bord fördäck
• Teakbord hytt
• Landström med batteriladdare
• Dieselvärmare Webasto
• Taklucka
• Vattenskidbåge
• Bäddsats hytt
Axopar 28 AC med den senaste facelift-versionen som introducerades 2022. Detta objekt är även utrustad med det eftertraktade Brabus Line-paketet, vilket ger båten en ännu mer exklusiv och sportig karaktär.
Låga gångtimmar, endast två ägare sen ny och alltid servad av auktoriserad Mercury.
Axopar 28 AC är byggd för dig som vill kunna njuta av snabba och komfortabla dagsturer, utflykter i skärgården och sociala dagar på sjön – utan att kompromissa med vare sig design eller funktion.
Den välplanerade layouten ger gott om utrymme för umgänge, samtidigt som den välskyddade styrplatsen gör båten lika användbar under mindre gynnsamma väderförhållanden.
En riktigt snygg och eftertraktad Axopar för den som söker en modern, sportig och exklusiv båt med rätt utrustning och stark premiumkänsla.
Båten finns ej på marinan och visas efter tidsbokning.
1 350 000 SEK
Kontakta Supreme Marine AB för mer information, vi finns på Biskopsvägen 7, 155 21 Stockholm.